Vyberte stránku

Rady a tipy

Péče o pleť podle věku

Naše kůže je takový ochranný plášť našeho organismu. Působením vnitřních a vnějších vlivů dochází od dětství až do dospělosti k neustálým kožním změnám. Funkční změny probíhají ve vnitřní vrstvě kůže. Přirozené schopnosti pokožky s přibývajícím věkem klesají.

Co nejlepšího můžete udělat pro svou pleť?

Pořádně se vyspat!

Opravdu, díky pravidelnému spánku a správným kosmetickým krokům (postupům) můžete dosáhnout lepšího vzhledu pleti vcelku snadno.

Během spánku se do celého těla vyplavuje hormon melatonin, který je často nazývám “hormonem proti stárnutí“. 

Základy péče o okolí očí. Ve dvaceti hydratujte, po třicítce vyživujte.

Příliš mnoho přípravků může pleť zbytečně zatížit, existuje ale jeden, který by do své kosmetické rutiny měl zařadit každý. Vhodně vybraný krém, gel nebo balzám totiž dokáže zázraky s citlivou pletí očního okolí i s naší celkovou vizáží. V každém věku.

Nová vize pro mladistvou pleť.

Firma JANSSEN COSMETICS inspirována nejnovějšími výsledky genetického výzkumu, dekódovala tajemství mladistvé krásy. Tato nová edice poskytuje bezprecedentní ochranu kůže. 

Chcete si udržet mladistvý vzhled? Bez čisté tváře to nejde.

Když si pořizujete nejrůznější omlazující krémy, rozjasňující séra a make-upy, které si poradí s rozšířenými póry, pak vězte, že možná jen vyhazujete peníze oknem. Pouze dokonale čistá pleť může využít všech kladů pěstících přípravků a již sama o sobě působí zdravě a jemně bez dalších zásahů. 

Návštěvy u kosmetičky: kdy začít a proč vytrvat?

Koupila jste si poukázku ke kosmetičce a čekáte, že odejdete ze salonu mladší a krásnější? Takhle to bohužel nefunguje. Jako příjemnou relaxační službu si hýčkání v salonu občas dopřejte, ale aby „kosmetika“ opravdu fungovala, musí jít o pravidelnou péči. Jinak vyhazujete peníze. 

I mužská pleť vyžaduje speciální péči.

Naše společnost se vyvíjí a muži se mění. Kosmetické salóny ani plastická chirurgie již nejsou výsadou žen, to samé lze říci i o domácí péči o tělo i pleť. I muži se totiž chtějí líbit a snaží se přizpůsobit prostředí, ve kterém se pohybují. 

Jak používat tužku na oči – tipy a triky

Nejprve si ujasníme, co všechno se dá špatnou aplikací tužky na oči způsobit. Popravdě, není toho málo, proto se spíše vyplatí si malování linky velmi promyslet a dát si na něm záležet. Linka nesmí být nikdy příliš tmavá, ostrá až hrubá nebo velmi nápadná.